پروژه مسکونی ستین

پروژه ستین واقع در بلوار اردستانی منطقه 22 تهران که منطقه‌ای خاص از نظر محیطی و دسترسی می‌باشد، در حال ساخت است. این پروژه مشتمل بر چندین برج در زمینی به مساحت تقریبی 50،000 مترمربع خواهد بود که امکانات رفاهی موجود در آن می‌تواند باعث صرفه‌جویی زمانی و مالی ساکنین در نتیجه‌ عدم نیاز به خروج از مجموعه کند و محیطی مجلل جهت آسایش و آرامش ساکنان را به‌ وجود آورد.

طراحی، اجرا و همچنین مالکیت زمین این پروژه لوکس و مدرن با هلدینگ آرین‌سازه می‌باشد تا با استفاده از تجارب و پتانسیل‌های موجود در هلدینگ، پروژه ستین را با امکاناتی خاص و بی‌نظیر برای متقاضیان و سرمایه‌گذاران آماده و ارائه کند.

موقعیت مکانی

برج‌های مجلل ستین در بلوار اردستانی منطقه چیتگر تهران بین دو بزرگراه تهران-کرج و شهید همدانی(حکیم) واقع شده است و به بزرگراه‌های اصلی غرب تهران از جمله خرازی(همت)، آزادگان، جاده مخصوص کرج و تهران-شمال دسترسی مناسبی دارد.

از دیگر مزایای موقعیت مکانی این پروژه می‌توان به نزدیک بودن آن به مراکز خرید اصلی غرب تهران نظیر مرکز خرید ایران‌مال، بام‌لند، طوبی، تماس، ایوان، رستوران دیارا و مجموعه تجاری-تفریحی اوست‌سنتر و همچنین امکانات تفریحی توریستی منطقه مانند دریاچه و پارک جنگلی چیتگر، باغ موزه گیاه‌شناسی و ... اشاره کرد. همچنین وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و مترو وردآورد نیز برای سهولت در تردد شهری و بین‌شهری ساکنین شرایط مناسبی را فراهم می‌کند. 

اطلاعات پروژه:

✅  وجود واحد با متراژهای متفاوت، مطابق با سرمایه شما

✅  چشم‌انداز باغ‌موزه گیاه‌شناسی و مناطق غرب تهران

✅  نزدیکی به مراکز خرید و گردشگری منطقه

✅  وجود امکانات رفاهی کامل

✅  سالن اجتماعات و ورزش بصورت اختصاصی برای هر بلوک

✅  زمین چند منظوره ورزشی، فضای آموزشی و مهد کودک

✅  پارکینگ روباز و سرپوشیده، 3 لاین آسانسور

✅  لابی مجلل و نگهبانی 24 ساعته

✅  فضای سبز و محوطه‌سازی

✅ مجری و سرمایه‌گذار: هلدینگ آرین‌سازه
✅کارفرما: هلدینگ آرین‌سازه
✅نظارت: شرکت مهندسین مشاور ماندان
✅تعداد برج‌ها: 12 برج 12 طبقه
✅تعداد واحدها: 1152 واحد
✅نوع اسکلت: فلزی