شرکت تعاونی آرین‌ستاره همت غرب با اعتماد موسسین و مدیران شرکت به حضور نیروهای متخصص و متعهد، در قالب مجموعه‌ای توانمند و در جهت تاثیرگذاری مثبت در عرصه عمران و صنعت در سال 1389 تاسیس گردید. از همان ابتدا، مجموعه آرین‌ستاره با تلاش مضاعف و تعهدی بسزا در کنار دانش فنی خود، تمام همت خویش را گمارد تا فضایی استاندارد و باکیفیت بسازد و خوشبختانه توانسته گام‌هایی موثر در زمینه کسب رضایت مشتریان بردارد. شرکت تعاونی آرین‌ستاره همت غرب، همواره با اولویت قرار دادن کیفیت و استانداردها توانسته رضایت مشتری را در ارائه پروژه‌های ساختمانی به دست بیاورد و در بین رقبا به جایگاه مطلوبی دست پیدا کند.

سیاست‌ها

شرکت «تعاونی آرین‌ستاره همت غرب»، از همان ابتدای کار با تلاش مضاعف و تعهدی بسزا در کنار دانش فنی خود، تمام همت خویش را گمارد تا فضایی استاندارد و باکیفیت بسازد و خوشبختانه طی سال‌های فعالیت توانسته گام‌های موثری در زمینه کسب رضایت مشتریان بردارد. بر همین اساس این مجموعه با هدف فروش پروژه‌هایی اصولی و استاندارد، در بین رقبا جایگاه خود را ارتقاء داده و به یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه فروش پروژه‌های ساختمانی از قبیل پروژه‌های مسکونی تبدیل شده است.

اهداف و چشم‌انداز

شرکت «تعاونی آرین‌ستاره همت غرب»، همواره با اولویت قرار دادن کیفیت و استانداردها، توانسته رضایت مشتری را در ارائه پروژه‌های ساختمانی به دست بیاورد و همچنین توانسته در بین رقبا به جایگاه مطلوبی دست پیدا کند. در این راستا با توجه به نیاز کارفرما، پروژه‌هایی را با ویژگی‌هایی که در ذیل به آن اشاره شده، برای فروش گذاشته است:

  • پروژه‌هایی در چارچوب سطح کیفی مورد انتظار
  • پروژه‌های حرفه‌ای با رعایت قوانین و مقررات مهندسی
  • پروژه‌های ساختمان‌سازی در تمامی زمینه‌ها، اعم از پروژه‌های مسکونی و…

مجموعه «تعاونی آرین‌ستاره همت غرب»، همواره در جهت افزایش رضایت کارفرمایان می‌کوشد و پروژه‌های حرفه‌ای و باکیفیت در اختیار آنها قرار می‌دهد.