خدمات ساختمانی ما

شرکت «تعاونی آرین‌ستاره همت غرب»، با هدف سودآوری و جلب رضایت شما عزیزان در حوزه فروش پروژه‌های بزرگ ساختمانی با کاربری مسکونی فعالیت می‌کند. این مجموعه با تمرکز بر امر سرمایه‌گذاری، همواره تلاش کرده تا بهترین و اثربخش‌ترین سرمایه‌گذاری و مشارکت در حوزه ساخت و ساز را انجام دهد. اهداف اصلی این مجموعه عبارتند از توسعه قطب‌های مسکونی در سطح شهر از طریق جذب سرمایه‌گذاری، سودآوری و تضمین منافع سرمایه گذاری‌ و…

در این راستا این شرکت برای بهبود امر تصمیم‌گیری، تمام عوامل مهم از جمله برآورد دقیق هزینه‌های سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی دقیق برای سرمایه‌گذاری، بررسی میزان جذابیت پروژه در جلب سرمایه‌گذار، بررسی خطرات و ریسک‌ها، نحوه تامین منابع، میزان سودآوری سرمایه‌گذاری و نرخ بازگشت سرمایه را در نظر می‌گیرد.

از تاریخ 17/06/1397 مطابق قرارداد شماره ۱۰۰۱ مابین «شرکت آرین سازه رابین» و شرکت تعاونی آرین‌ستازه همت غرب، واگذاری انحصاری واحدهای مسکونی ساخته شده توسط شرکت آرین سازه در اختیار این تعاونی قرار دارد و علاقه‌مندان جهت سرمایه‌گذاری در ساختمان‌های مسکونی، می‌توانند به شرکت تعاونی آرین‌ستاره همت غرب مراجعه نمایند.

هم اکنون “تعاونی توسعه ساخت همت غرب” در چندین پروژه ی ساختمانی سرمایه گذاری کرده و شرایط ایده آلی برای طرفین سرمایه گذاری ایجاد می کند. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان از طریق شماره ۴۴۷۶۹۵۶۸-۰۲۱ ارتباط برقرار کنید.

واگذاری انحصاری واحد های مسکونی ساخته شده توسط شرکت آرین سازه رابین به عموم می باشد.